• Profesjonalne usługi
  • Strzyżenie i Pielęgnacja Psów
  • Kompleksowe doradztwo i pomoc
  • Najlepszy Psi Fryzjer w Gryficach
  • Zapraszamy Ciebie
  • .. i Twojego pupila

GRYFICE tel. 509 582 316

 

Regulamin salonu " PSI STYL "

 

1. W celu wykonania usługi  należy zarezerwować wizytę osobiście lub pod nr tel. 509-582-316.

2. W razie rezygnacji z wizyty prosimy o telefoniczne odwołanie wizyty.

3. W salonie PSI STYL  zabiegi groomerskie wykonywane są bez podawania psom jakichkolwiek środków uspokajających.

4. Suczki w czasie cieczki nie będą strzyżone i kąpanie ze względu na higienę pracy.

5. Zwalczanie insektów podczas zabiegów  jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela  bez wcześniejszego uzgodnienia - doliczane jest 25 zł do wizyty.

6. Wszystkie psy przyprowadzone do salonu PSI STYL powinny posiadać aktualne szczepienia.

7. Właściciel psa ma obowiązek poinformować właściciela salonu PSI STYL o ewentualnych chorobach, alergii,  zmianach skórnych jak i o agresywnym zachowaniu psa.

8. Nie ponoszę odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie choroby np. zaziębienia, padaczki lub niezrównoważenia psychicznego.

9. Stanowisko pracy jak i narzędzia są dezynfekowane przed kolejnym Klientem.

10. Cena za usługę będzie wyższa  o jakieś 20-30%  dla psów z licznymi kołtunami i z filcowaną sierścią. Ceny podane w cenniku są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie.

11. Przed wizytą w salonie pies powinien być wyprowadzony na spacer w celu załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Za załatwienie się psa w salonie pobierana jest opłata 10 zł.

12.Zastrzegam sobie prawo odmowy usługi zabiegów pielęgnacyjnych  dla psów niezrównoważonych psychiczne, bojaźliwych,  nie poddających się zabiegom  lub bardzo agresywnych.

13. Usługi wykonywane są na najwyższym poziomie dlatego też dla lepszego efektu końcowego psy przyjmowane są tylko na pełną pielęgnacje ( kąpiel + strzyżenie ).

14. Zalecane jest pozostawienie psa w salonie samego z groomerem, gdyż wizyta przebiega sprawniej i szybciej  ( pies jest spokojniejszy i wykonuje polecenia).

15. Właściciel może towarzyszyć swojemu pupilowi podczas wizyty, pobierana jest opłata 50% do danej usługi, gdyż czas pracy  groomera wydłuża się. Pies staje się niespokojny i praca z tak źle zachowującym  się  psem wpływa na jakość wykonywania usługi.

16. Obowiązkiem klienta jest punktualne przyprowadzenie psa. W przypadku spóźnienia pobierana jest opłata 20 zł wynikająca z dezorganizacji dnia pracy salonu.

( tolerancja do 10 minut ).

 

Pozostawiając psa pod naszą opieką Klient akceptuje wszystkie punkty regulaminu